Düğününüz ‘Favori’ Olsun

favori-gelin-seti-02Her yaşam biçimine uygun altın ve mücevherat tasarımlarıyla yıl boyunca tüketicilerin yaşamlarındaki tüm özel günleri değerli kılan Favori Kuyumculuk, bu defa gelinler için Yeni Mutluluk Setleri ile karşınızda.

Eşlerini şımartmak isteyen damat adayları, Favori’nin zarif tasarımları sayesinde eşlerine unutulmaz mutluluk hikayeleri yaratarak çifte sevinç yaşatacaklar.

Takı sektörünün lider markası Favori Kuyumculuk, bu yılki düğün sezonu için değerli setlerden oluşan, hepsi ayrı güzellikte birçok değişik koleksiyon hazırladı. Her zaman bol çeşidiyle seçim yapmada zorlu anlar yaşatan Favori bu özel günlerinde gelinlerin yanında olmaya devam ediyor. Favori, yeni gelin setleriyle bayanlara, kendilerini istedikleri biçimde ifade edebilmelerinin önüne gösteriş ya da sadelik, modern ya da klasik bir duruş sunuyor.

Her zevke uygun, şık ve zarif tasarımlarıyla dikkat çeken Favori, seçkin kadrosu tarafından elde dantel gibi işlenen ürünlerinin tamamı Avrupa’nın en büyük ve modern kuyumculuk tesislerinde üretiyor. AB ve TSE standartlarına uygun üretilen, ömür boyu ayar ve kalite garantisiyle satılıyor.

Favori, en son modayı takip eden pırlantalı tasarımlarıyla muhteşem armağanlara dönüştürdüğü Düğün Şenliği’nin en güzel yansıması olmaya bu yıl da devam ediyor.  Size en yakın Favori mağazasını www.favori.com.tr internet adresinden ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

 

Yorumlar

yorum