DSQUARED2 2014 İlkbahar/Yaz Erkek Koleksiyonu

DSQUARED2 erkeği, 2014 İlkbahar/Yaz sezonunda tropik rüzgârların etkisinde.

DSQUARED2 2014 İlkbahar/Yaz Erkek Koleksiyonu, Beymen mağazalarındaki yerini alıyor. Markanın tasarımcıları Dean ve Dan Caten, tropik öğelerden esinlendikleri dinamik tasarımlarla, Özgür ve stil sahibi şıklığa dikkat çekiyor. Seyahat temalı koleksiyonda, floresan tonlarla birlikte bordo, kırmızı ve koyu mavi gibi canlı renkler de yer alıyor. Haki ve siyah ise DSQUARED2 erkeğinin kendinden emin tavrını ortaya koyuyor.

1950’lerden izler taşıyan tasarımların genelinde, denim ceketler ve uçuşan kumaştan bol kesimli rahat gömleklere rastlanıyor. Tropikal motiflerin farklı dikim teknikleriyle ortaya konduğu tasarımlar, DSQUARED2 erkeğine yaz enerjisini ve tatil ruhunu aşılıyor. Egzotik iklimin volümlerle anlatıldığı koleksiyonda, kesilmiş pantolonlar ve kısa şortlar göze çarpıyor. Takımlarda geleneksel dikim yöntemlerine yer verilirken, haki ceket ve denim kombinleriyle modern bir siluet ortaya konuyor. Akışkan ve hafif kumaşlar, denimlerden pamuklu parçalara kadar geniş bir alana yayılıyor.

DSQUARED2’nin imzası haline gelen deri tasarımlar, Marlon Brando’nun ikonik şapkasında hayat buluyor. Biker botlar ise biker ceketlerle kombinlenerek koleksiyonun önemli parçaları arasında ayrı bir yer ediniyor. Egzotik malzemelerle oluşturulan aksesuvarlarda bambu, deniz ve ağaç kabukları ile boncuklara sıkça rastlanıyor. Yeni sezonda tropik bir maceraya çıkan DSQUARED2 erkeği, rahatlık ve şıklıktan taviz vermeyen tavrıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.


Yorumlar

yorum

BEYMEN İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR