Dockers by Gerli 2014 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu

2014 ilkbahar/yaz sezonunda Dockers by Gerli; trendleri yakından takip eden tüm beyleri, her yaşa ve tarza hitap eden ayakkabılarla buluşturuyor. Koleksiyonda marin etkisi kendini gösterirken;  erkekler için klasikleşmiş olan kahverengi ve siyah tonlarının dışında; bordo, yeşil, bej, mavi ve kırmızı gibi iddialı renkler de Dockers by Gerli koleksiyonunu oluşturan modellere ilham veren renkler arasında yer alıyor.

Yaz aylarının vazgeçilmezi olan deniz kokulu marin giyim tarzını Marin Koleksiyonu ile erkeklerin ayaklarına taşıyan Dockers by Gerli’nin beyaz tabanlı sportif modelleri, her kombine eşlik edecek nitelikte! Renk bloklarıyla kullanım avantajı sağlayan marin temalı ürünlerde yer alan belirgin dikiş ve bağcık detaylarıyla tüm beyler denizci havasına bürünecek!

Sport Koleksiyonu’nda beyaz, mavi, yeşil, kırmızı alternatifli spor ayakkabılar, trendleri takip eden beylere hitap ederken; son yılların gözdesi olan loafer’lar da Dockers by Gerli’nin yeni koleksiyonundaki favori modeller arasında yer alıyor. Düz renkli loafer modellerinin dışında kamuflaj desenli loafer’lar da Dockers by Gerli ayrıcalığıyla ayakkabı tutkunu beylerin beğenisine sunuluyor.

Ayakkabıda konforu ön planda tutanlar için hazırlanan Comfort Koleksiyonu, klasik modellerden vazgeçemeyen erkeklere şık ve rahat adımlar vaad ediyor. Yaz aylarında ferah adımlar için birebir olan terlikler ve sandaletler de; çapraz ve düz bantlı alternatiflerle koleksiyondaki yerini alıyor.

Dockers by Gerli’nin 2014 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nu daha yakından görmek için FLO ve Dockers by Gerli mağazalarını; www.flo.com.tr/dockers ve www.dockersgerli.com adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

yorum

DOCKERS İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR