Smokin Şıklığı Ayrıntılarda Gizli…

Erkeğin yalın çizgisini ve özgün tarzını yorumlayan Cacharel, orijinal kesim tekniklerinin teknolojik kumaşlarla bütünleştiği smokin koleksiyonuyla yılbaşı gecesinde ezberleri bozuyor.

Markanın smokin koleksiyonunda yer alan her parça, özel ayrıntılarla buluşarak davetlerde erkeğin asil ve centilmen karakterini yorumluyor. Yeni yıl gecesi, metropol erkeğinin klasik stiline smokin koleksiyonuyla modern bir yaklaşım getiren marka özgün ve farkedilen bir görünüm sunuyor. Yanları çift çizgili siyah pantolonların kruvaze ve şal yaka ceketlerle kombinlendiği smokin takımlar alışılmışın dışındaki detaylarla da ilgi çekiyor.

Smokin şıklığı ayrıntılarda gizli…

Yeni yılda erkeğin şık görünümünü vurgulayan smokin koleksiyonu oversized papyonlar ve saten kemerlerle bu özel gecede erkeğin şık duruşunu destekliyor. Markanın özgün koleksiyonunda bulunan % 100 kaşmir atkılar paltolar kombinlenerek kendine güvenen erkeği tanımlıyor. Her tarzdaki erkeğin beğenisine sunulan kol düğmeleri metalik, sedef ve deri ayrıntılarla koleksiyonu renklendiriyor.

Kadınların tercihi özel yeni yıl hediyeleri Cacharel’de...

Yeni yılda hediye telaşı yaşayan kadınlar, Cacharel’in erkek koleksiyonuyla rahat bir nefes alıyor. Zamansız parçalar olarak önce çıkan markanın orijinal deri çanta ve eldiven tasarımları erkeğe yeni yılda hediye edilebilecek en özel alternatifler arasında bulunuyor. Özgün, keşfetmeyi ve seyahati seven her erkek Cacharel hediye almanın ayrıcalığını yaşamak isteyecek.

cacharel-smokin-koleksiyonu-02

 

Yorumlar

yorum

CACHAREL İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR