Buse Terim Aeropostale İçin Seçti

Buse Terim Aeropostale için seçti!

buse-terim-aeropostale-01Amerika’nın en popüler genç giyim markalarından Aéropostale, sevgililer günü öncesi Ünlü Blog yazarı Buse Terim ile işbirliği yaptı.

Buse Terim  Aeropostale Kanyon mağazasın da sevgililer günü öncesi keyifli bir çekim gerçekleştirdi. Çekim esnasında keyifli vakit geçiren Buse Terim marka için şunları söyledi; ‘’Aeropostale alışveriş yaptığım ve özellikle hafta sonu koşuları için ürünlerini tercih ettiğim bir marka… Zengin kıyafet ve aksesuar seçeneklerine sahip. Biz bu genç, dinamik ve keyifli marka ile çok güzel bir çekim gerçekleştirdik ve mağazanın altını üstüne getirdik. Mağazada ki neredeyse her ürünü denedim ve çok beğendim. Renkli giyinmeyi seven biri olarak, özellikle koleksiyonun sweatshirtleri ve renkli pantolonları çok hoşuma gitti.’’dedi.

Ayrıca Aeropostale Buse Terim ile birlikte bir yarışma düzenliyor.Yarışma konusu:Sevgililer gününden bekledikleriniz neler? #btileaero hashtagiyle en güzel cevabı veren 3 kisiyi seçip,kazananlara ise  Aeropostale’dan 200 TL’lik hediye çeki veriyor.Bunun için sadece yapmanız gereken www.facebook.com/AeropostaleTurkiye  sayfasını tıklamanız..

Buse Terim’in seçtiklerini görmek için  Aéropostale sizleri Kanyon, Buyaka AVM, Aqua Florya AVM, Ankara Armada AVM ve Bodrum Midtown AVM’deki mağazalarına bekliyor.

Yorumlar

yorum

AEROPOSTALE İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR