Bir Mavi Hikayesi…

Mavi, hayatın her anında yer alan mucizevi bir ürünün doğuşuna tanık olmak isteyenleri mutfağına davet ediyor…

Bir jean’in üretim süreçlerini sofistike bir dille ele alan bu film, 5 cepli klasik bir jean pantolonun,  mükemmel kalıp, kaliteli kumaşlar, sofistike detaylar ve yenilikçi bakış açısıyla nasıl farklılaştığını ortaya koyuyor.  Filmin başrolünde, jean’in en şık ve çarpıcı halini gözler önüne seren premium jean koleksiyonu Gold ve Mavi Amerika alıyor.

mavi-jeans

Mavi, 1991 yılında kusursuz jean’i yaratma arzusuyla doğdu ve 23 yıl boyunca binlerce mükemmel kalıplı jean yarattı. Tasarımdan üretime ve mağazacılığa kadar her aşamada, jean’i en ince ayrıntılarına kadar, mutfak titizliği ve aşkla ele aldı. Ne mutlu ki bu aşk tek taraflı olmadı. Kısa sürede dünyanın dört bir yanında bu jean’lere aşık Mavi dostları kazandı. Paylaştı ve büyüdü…

Büyüdükçe jean’in yalnızca kült bir moda ikonu değil, bunun çok daha ötesinde bir yaşam felsefesi olduğunu tüm dünyaya gösterdi. “Perfect Fit” anlayışı, Mavi’nin bir jean markasından global moda markasına doğru gelişiminin lokomotifi haline geldi. Mavi mutfağından çıkan her yeni yıkama, her yeni indigo tonu, her elişi tekniği, dünyadaki denim modasını geliştiren ve zenginleştiren orijinal bir tasarıma hayat verdi. Mavi’nin jean’leri birer kahraman ürüne dönüştü.

İlk günden itibaren yaratıcılığı, sosyalleşmeyi, farklı renk ve lezzetlere açık olmayı kutlayan Mavi, bugün denimdeki uzmanlığını, Türkiye ve yurtdışında her geçen gün yenilerinin eklendiği 5.000’e yakın noktada müşterileriyle paylaşıyor. Akdeniz sıcaklığını global trendlerle füzyonladığı ve inovasyonu kutsal saydığı mutfağını, dünyanın en gelişmiş jean üreticilerinden biri olarak gösterilen Erak Çerkezköy Fabrikası’nda çekilen bu videoyla Mavi dostlarına hediye ediyor.

Yorumlar

yorum

MAVİ İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR