Atasaydan Yeni Yıl Hediyesi

atasay-sonsuzluk-kolyesi-022014’e girerken Atasay’ın “pırlantalı sonsuzluk kolyesi”yle ışıldayın.

Modernden klasiğe günün her anını değerli mücevherlerle tamamlamak isteyen kadınlara 10 alt markasıyla ışıl ışıl seçenekler sunan Atasay, yeni yıla girerken çok özel bir sürpriz hazırladı. 14-31 Aralık tarihleri arasında siz de yılbaşı alıverişinizi Atasay mağazalarındaki birbirinden değerli binlerce çeşit ürün arasından yapın, sevdiklerinizi şımartın… Üstelik Atasay mağazalarında 750 TL ve üzeri alışverişlerinizde her zevke uygun farklı renk seçenekleriyle “pırlantalı sonsuzluk kolyesi” de sizlere hediye!

Her yaşam biçimine uygun altın ve mücevherat tasarımlarıyla yıl boyunca tüketicilerin yaşamlarındaki tüm özel günleri değerli kılan Atasay, 2014’e girerken yılbaşı alışverişi için farklı beğenilere ve bütçelere uygun binlerce parıltılı seçenekler sunuyor.

İçinden sevgi geçen her şey için Atasay’da mutlaka bir ürün var.

Anadolu’nun zengin kültüründen beslenerek tarihi değerleri gün ışığına çıkaran tasarımlardan modern ve trendleri yakından takip eden, stil sahibi şehirli kadına hitap eden tasarımlara, bakımlı ve şık olmanın lüksünü yaşatan zarafetin ön plana çıktığı tasarımlardan farklı çizgilerin “aşk” temasıyla işlendiği koleksiyonlara, neşeli ve oyuncaklı mücevherlerden ihtişamıyla göz alan elmas ve pırlantalı ürün seçeneklerine kadar geniş bir yelpazeye sahip Atasay, yaşamı mücevher formunda yeniden yorumluyor.

Siz de yılbaşı alışverişleriniz için en yakın Atasay mağazasına uğrayın, yılbaşı şıklığınızı gösterişli takılarla etrafınıza yansıtın.

Yorumlar

yorum

ATASAY İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR