Armani Exchange 2013 Tatil Kampanyası

Armani Exchange, yeni reklam kampanyası için şık ve sinematik bir cazibe eklemek için siyah beyaz fotoğraflar kullansa da ana seçenekleri ayırt etmek oldukça kolay oluyor.

Karl Templer tarafından tasarlanan ve çekimlerini Robbie Fimmano’nun yaptığı kampanyada kadın modeller; Katya Riabinkina, Agne Konciute ve Julia Frauche, erkek modeller; Simon Nessman, Simon Van Meervenne,  ve Alex Cunha yer alıyor.

armani-exchange-2013-tatil-10

Armani Exchange 2013 Tatil kampanyası herkesin rahat edip eğlendiği, çekici bir parti temasında sunuluyor. Yeni reklamlar hakkındaki en iyi şey; markanın yakalayacağı, genç, dinamik ve zahmetsizce şık olmayı vurgulayan vizyon olurken, bir diğer yandan da modern, rahat ve pratik kombinler ön plana çıkıyor.

Maskülen ektiler yeni kampanyada açıkça görülüyor. Harika blazerler ve gömlekler erkeksi bir görünüm yakalamak için muhteşem alternatifler sunuyor. Ayrıca 2013’ün sonbahar kış trendinin deri olduğu açıkça vurgulanmış.

Armani Exchange 2013 Tatil koleksiyonunda geometrik desenler de oldukça hakim. Dama desenler ve soyut motifler gelecek sezonda da ilgi çekecek seçeneklerden bazılarını oluşturuyor.

Aksesuarlarla ilgili olarak, seçenekler oldukça sınırlı; çoğunlukla minimalist sandaletler, ayak bileğince botlar, harika el çantaları ve şık gözlük alternatifleri sunuluyor.

Yorumlar

yorum

ARMANI İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR