Anneler Günü İçin Hediye Seçenekleri

Beymen, farklı stillerdeki annelere hitap eden geniş hediye seçenekleriyle, annesini şımartmak isteyenlerin öncelikli tercihi. Müşterilerine sunduğu ayrıcalıklı hizmetler kapsamındaki “adrese hediye teslimi” servisi ise Anneler Günü alışverişleri için BEYMEN’i tercih edenlere pratik bir çözüm sunuyor.

 

Aksesuar düşkünü annelere…

Bu sezonun vazgeçilmezi olan aksesuarlar, trendleri yakından takip eden anneler için ömür boyu kullanabileceği hediye seçenekleri arasında. Sezonun öne çıkan markaları ise Tom Binns, Shourouk, Lanvin, Erickson Beamon, Mawi, Dannijo ve Chan Luu.

 

Ayakkabı tutkunu annelere…

Sergio Rossi’nin renklere bürünen sandalet ve topuklu ayakkabılarının yanı sıra Jimmy Choo’nun feminen tarzı, Tory Burch’ün hasır detaylı kalın topuklu modeleri, Kate Spade’in dolgu topuklu ayakkabılarıyla annlere özgürce vakit geçirme imkanı sunuyor.

 

Tatlı keyfi sevenlere…
Hammaddesi Belçika, meyve özleri ise Paris’ten gelen el yapımı Beymen Chocolate, tatlı düşkünü anneler için ideal bir seçim. İçinde katkı maddesi bulundurmayan Beymen Chocolate, %100 çikolata keyfiyle bu özel güne farklı bir tat katıyor.

 

Dekorasyon tutkunu annelere…

Beymen, hayatının her alanında stil sahibi olan annelere Beymen Home’dan farklı alternatifler sunuyor. Genevieve Levy, 4 sanatçının desenlerini yastıklara taşıyor. Bu yastıklar evine önem veren anneler için ideal bir seçim…

 

Romantik annelere…

Beymen Collection’ın modern ve kendine güvenen kadınlar için tasarladığı 2013 İlkbahar/Yaz koleksiyonunda romantik silüetler göze çarpıyor. Uçuş uçuş kumaşlar, dantel detay ve floral desenler romantizmi annelerin gardırobuna taşıyor.

BEYMEN İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR